FEL uspořádala pro nově nastupující studenty nultý týden

Ve dnech 17. - 21. září, před zahájením zimního semestru akademického roku, probíhalo na Fakultě elektrotechnické úvodní soustředění pro nastupující studenty prvních ročníků bakalářského studia.

Účelem nultého týdne, ke kterému se fakulta v rozšířené podobě po několika letech opět vrátila, je umožnit nově nastupujícím studentům především sjednotit a zopakovat znalosti ze střední školy. Největší prostor byl věnován technickým předmětům, jako je výpočetní technika, matematika, fyzika nebo základy elektrotechniky. Jednalo se tedy o stěžejní předměty, které studenty během začátku studia na fakultě čekají. Zároveň měli studenti možnost se seznámit i s vybranými pracovišti na fakultě, odborným zaměřením kateder a prohlídnout si celý kampus Západočeské univerzity.

Zájem o nultý týden byl především mezi studenty prezenčního studia, ale účastnili se i studenti studia kombinovaného. Velice kladný ohlas studentů byl především na organizaci akci a možnost se seznámit s fakultou ještě před zahájením akademického roku.

P_20180917_095044_vHDR_On

P_20180917_095109_vHDR_On