Konec ledna patřil zájemcům o studium technických fakult ZČU

29. ledna proběhl v kampusu ZČU Den otevřených dveří, během kterého měli zájemci možnost navštívit jak Fakultu elektrotechnickou, tak Fakultu strojní a Fakultu aplikovaných věd.

Zájemci měli možnost získat informace o studiu, prohlédnout si ukázky elektrotechniky v laboratořích FEL a seznámit se s prezentacemi partnerských firem. Uchazeči si tak můžou být po návštěvě fakulty jistí, že je čeká nejen zajímavé studium, ale že mají možnost následného pokračování v oblasti vědy, výzkumu a jsou schopni se v budoucnu velmi dobře uplatnit na pracovním trhu.

Pokud jste Den otevřených dveří nestihli, neváhejte a přijďte se k nám podívat na Večer otevřených dveří, který se koná 27. 2. 2020 od 16.00 do 18.00 hodin a do kterého se opět zapojí všechny tři fakulty. Uchazeči získají informace o studijních programech bakalářského (Elektrotechnika a informační technologie) i magisterského stupně (Výkonové systémy a elektrotechnika, Materiály a technologie pro elektrotechniku a Elektrotechnika a informační technologie) a mohou navštívit laboratoře výzkumného centra RICE.

Informace o studijních programech naleznete na našich webových stránkách. Pro aktuální dění sledujte náš Facebook a Instagram.

07.02.20