Valeo

KDO JSME?

Valeo je významným investorem v České republice již 25 let a vytváří pracovní místa s vysokou přidanou hodnotou. Valeo je dnes klíčovým hráčem v českém automobilovém průmyslu nejen ve výrobě, ale i ve výzkumu, a zároveň jedním z největších zaměstnavatelů. Na šesti svých pracovištích má 4 000 zaměstnanců.

PROČ JSME PARTNERY?

Společnost Valeo a Fakulta elektrotechnická Západočeské univerzity v Plzni uzavřely smlouvu o strategickém partnerství s cílem podpořit inovativní projekty v oblasti aplikované elektrotechniky pro automatizaci výroby a průmyslovou robotiku. Partnerství umožňuje společnosti Valeo i fakultě posílit studentské výzkumné aktivity v oblasti elektroniky, embedded systémů, počítačového modelování, řízení průmyslových systémů, diagnostiky a testování. 

NA ČEM SPOLUPRACUJEME?

Naše partnerství otevírá také vstup do kolaborativního výzkumu s možností ucházet se o veřejně financované projekty jako partneři konsorcií. V této oblasti cítíme silný potenciál a budeme vyvíjet kroky vedoucí ke společným projektům, smluvnímu výzkumu apod.

CO MŮŽEME NABÍDNOUT STUDENTŮM/KÁM A ABSOLVENTŮM/KÁM FEL?

Naše společnost může studentům a studentkám FEL nabídnout např. stáže, závěrečné práce, pracovní nabídky, exkurze, přednášky, atd.

Připravujeme nabídku témat závěrečných prací.

KONTAKT

Máte dotaz ohledně brigády, stáže, trainee programu nebo jiných možností pro studující? Kontaktujte nás!

Praha - Jakub Hudec
jakub.hudec@valeo.com, tel. +420 725 978 132

Rakovník - Michaela Gebhartová
michaela.gebhartova@valeo.com, tel. +420 734 685 005      

 

Web  Facebook  Instagram  LinkedIn  Twitter  YouTube